Hakkımızda

Masi Otel Gökçeada’nın balkonu olarak tabir edilen eski Bademli köyünde yer almaktadır. Eski adı GLIKY olan eski Bademli köyü, Gökçeada’nın kuzey doğusunda Kaleköy ile merkez arasındadır. İlçe merkezine 4 km. rakımı 84 metredir.

Gökçeada’da ve otelimizde olmanın mutluluğunu yaşayacak, restaurantımız da hazırlanan dünya mutfağı ve özellikle Türk ve Yunan mutfağının eşsiz lezzetlerinin tadına varacaksınız. Geniş açılı deniz ve dağ manzarasının iç içe olma duygusunu yaşatan, her biri özenle donatılmış aksesuarları ile 39 m² büyüklüğünde 3 VIP Corner oda, 36m² büyüklüğünde 12 Deluxe ve 9 Superior Oda, 40m² büyüklüğünde 4 adet Aile Odası, 25 m² büyüklüğünde 4 Standart ve 8 Executive/Lux Oda ve 22 m² büyüklüğünde 2 Stüdyo Oda ile hizmetinizdedir.

Gökçeada Masi Otel konumu ile Türkiye’de güneşin en son battığı noktada yer almaktadır. Ege denizinde bulunan Semadirek otelimizden görülmektedir. Muhteşem manzarada gün batımını izlerken;

180 kişilik kapalı, 60 kişilik Patisserie&Kahvaltı Salonu ve 750 kişilik açık hava bahçe restaurant ile tam pansiyon hizmet vermekte olup ayrıca düğün, nişan, kokteyl gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Kışın şömine başında, yazında Samotraki Adasının doyumsuz manzarası karşısında misafirlerinizi ağırlarken, toplantılarınız için ayrılmış özel odalarımızı kullanabilirsiniz.

Otelimizde konaklamanız boyunca siz değerli misafirlerimizin, boş zamanınızda kullanabileceği oyun salonumuz ve bar bölümümüz hizmetinizdedir.